Nr katalogowy: 1125

Karol TYC (1909-1949)

Nr katalogowy: 1125

Chłopiec, 1945

olej, sklejka; 64 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tyc K. 1945;
estymacja: 2 500 - 3 200 zł