Nr katalogowy: 138

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 138

Matka Boska z Dzieciątkiem i św. Janem Chrzcicielem

olej, deska ze szpongami;
38 x 27 cm [obraz po konserwacji].
estymacja: 7 500 - 9 500 zł