Nr katalogowy: 137

Malarz nieokreślony, XX w. wg Andrea Mantegna

Nr katalogowy: 137

Madonna z cherubinami

olej, płyta pilśniowa;
90 x 72 cm.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł