Stanisław GAŁEK (1876-1961)
Nr katalogowy: 123
Zimowy poranek
olej, płótno; 80,5 x 72 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
sygn. p. d.: ST. GAŁEK.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł