Nr katalogowy: 122

Ludwik CZAJKOWSKI [CZAYKOWSKI] (1895-1961)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż z południowej Francji [Lazurowe wybrzeże], 1960

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Côte d`Azur / L Czaykowski / 60;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł