Nr katalogowy: 124

Jan EKIERT (1907-1993)

Nr katalogowy: 124

Kobieta z koralami, 1950

olej, tektura; 26,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr. d.: Ekiert 50.
estymacja: 5 800 - 7 700 zł