Nr katalogowy: 5

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 5

Pejzaż z rzeką z Ömerli, 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana l. d. ołówkiem: R. Biliński / Omerli;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł