Nr katalogowy: 6

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 6

Pejzaż z drzewami, 1966

akwarela, flamaster (?), papier; 33 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. długopisem: 966 / Roman Biliński;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł