Nr katalogowy: 420

Henryk LASKOWSKI (ur. 1951)

Nr katalogowy: 420

Refleksy VI, 2008

olej, płótno; 33 x 24 cm;
na odwrocie napis: VENISE / "REFLEKSY" VI / H. LASKOWSKI / 33 x 24 cm 2008.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł