Lech OKOŁÓW (ur. 1933)
Nr katalogowy: 419
Motocyklista
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł