Nr katalogowy: 410

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

Nr katalogowy: 410

Autoportret / Wisła, 1990/2001

olej, płótno; 92 x 72 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sempoliński / styczeń / 2001 / Autoportret
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł