Nr katalogowy: 409

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 409

Szary Paysage, 2005

olej, płótno; 76 x 101 cm;
sygn. i dat. l. g.: ST MŁODOŻENIEC 2005;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł