Nr katalogowy: 1133

Franciszek MOLLO (1897-1967)

Nr katalogowy: 1133

Kwiaty w wazonie, 1926

olej, tektura; 49,5 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Franciszek Mollo Paris 1926.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł