Nr katalogowy: 1132

Józef MRÓZ (1914-1990)

Nr katalogowy: 1132

Plac zabaw, 1960

olej, płótno dublowane; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. MRÓZ R 1960, p. d. ślady po opisie;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł