Nr katalogowy: 1111

Miron DUDA (1893-1950)

Nr katalogowy: 1111

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier; 35 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: M. Duda.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł