Nr katalogowy: 1110

Władysław KRZYŻANOWSKI (1889-1973)

Nr katalogowy: 1110

Czerkieska pieśń, 1920

pastel, papier jasnobrązowy; 57 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W.Krzyżanowski / 1920 r.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł