Nr katalogowy: 1108

Jerzy JANISCH ? (1901-1962)

Nr katalogowy: 1108

Podwórko

akwarela, gwasz, papier; 14 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Janisch - słabo czytelnie.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł