Nr katalogowy: 1107

W. HEPPNEROWA, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1107

Matka Boska Bolesna (?), lata 20. XX w.

akwarela, papier; 39 x 32,5 cm (kształt półkolisty);
sygn. p. d.: W. Heppnerowa (ołówkiem);
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 300 zł