Nr katalogowy: 1116

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

Nr katalogowy: 1116

Opium

olej, płótno dublowane;
103 x 75,5 cm (po konserwacji).
XVIII w.
estymacja: 19 000 - 25 000 zł