Nr katalogowy: 1115

Henryk (Henri Dominique)ROSZCZEWSKI(XIX/XXw.)

Nr katalogowy: 1115

Czereśnie, 1912

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. podwójnie: p. g. 1912/ H. Rozceski;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł