Nr katalogowy: 118

Rafał WĄSOWICZ (1867-1944)

Nr katalogowy: 118

Snopy siana, 1921

olej, płótno; 65,5 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: RafałWąsowicz 921 (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 14 000 - 18 000 zł