Nr katalogowy: 117

Tadeusz STYKA (1889 - 1954)

Nr katalogowy: 117

Kwiaty w wazonie

olej, tektura, 93 x 66 cm;
sygn. l.d.: TADE STYKA
estymacja: 25 000 - 35 000 zł