Nr katalogowy: 1904

Nr katalogowy: 1904

Konsola z lustrem klasycyzujące

fornirowane mahoniem, ozdobione mosiężną żyłką;
konsola - 58,4 x 96,2 x 44,3 cm; lustro - 216 x 97 x 9,5 cm; Polska, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł