Nr katalogowy: 1903

Manufaktura Émile’a Gallé

Nr katalogowy: 1903

Stolik pomocniczy w stylu secesji francuskiej

intarsjowany na blacie we wzory floralnie;
74,5 x 56 x 38 cm; sygn. Gallé, Francja, Nancy, po 1900.
estymacja: 2 600 - 4 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł