Nr katalogowy: 1103

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 1103

Nie smuć się

akwarela, tusz, piórko, papier;
23 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: maja.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł