Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 1104
Asortyment
tusz, piórko, akwarela, papier;
32,5 x 23 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: majaberezowska
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
sygn. p. d.: majaberezowska
estymacja: 2 000 - 2 600 zł