Nr katalogowy: 116

Iwan TRUSZ (1869-1941)

Nr katalogowy: 116

Pejzaż ze snopem, 1913

olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Iwan Trusz / 1913 (ołówkiem);
estymacja: 7 000 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł