Nr katalogowy: 115

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 115

Wieś, 1959

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: J.Cybis;
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł