Nr katalogowy: 404

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 404

Pies i jego pan, 1999

tempera, akryl, płótno; 150 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: TP 99;
estymacja: 110 000 - 140 000 zł
Cena sprzedaży 110 000 zł