Nr katalogowy: 403

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 403

Pole III, 1968

akryl (amerykańskiej firmy Liquitex), płótno;
81,5 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Dominik
estymacja: 40 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży 46 000 zł