Nr katalogowy: 1305

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 1305

Lilie w wazonie

litografia barwna, papier; 57 x 43 cm (wymiar kompozycji);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena oferowana 800 zł