Nr katalogowy: 1304

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 1304

Pejzaż

litografia barwna, papier; 48,2 x 58,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Kisling 1918
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena oferowana 800 zł