Nr katalogowy: 1106

Józef KUCHARSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1106

Martwa natura z astrami w wazonie, l. 30 XX w.

akwarela, papier; 62 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Józef Kucharsky / 1931 r.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł