Nr katalogowy: 1105

Jerzy KOŻUCHOWSKI (1893-1967)

Nr katalogowy: 1105

Jeździec

gwasz, akwarela, papier; 26 x 19,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JKożuchowski
estymacja: 1 400 - 1 800 zł