Nr katalogowy: 1104

Stanisław DĄBROWSKI (1882-1943)

Nr katalogowy: 1104

Akt kobiety tyłem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier naklejony na tekturę; 45 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. (ołówkiem): Dąbrowski
estymacja: 1 500 - 1 900 zł