Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony polski?, 4 ćw. XVIII w.

Nr katalogowy: 130

Uczta u Lewiego - według obrazu P. Veronesa z 1573 r. w Galleria dell ‘Accademia w Wenecji

olej, płótno dublowane,
93 x 114,5 cm
estymacja: 17 000 - 23 000 zł