Nr katalogowy: 129

Emmanuel FRIES (1778-1850) - przypisywany

Nr katalogowy: 129

Pejzaż o zmierzchu ze sztafażem

olej, papier naklejony na płótno z krajkami; 51,5 x 67,5 cm
estymacja: 16 000 - 21 000 zł