Nr katalogowy: 1408

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 1408

Szmaragdowa łąka, 1962

tusz, akwarela, papier; 21 x 30 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: PODSADECKI, dat. l. d. ołówkiem: 10.4.962
estymacja: 1 000 - 1 300 zł