Nr katalogowy: 1407

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 1407

Judaica, z cyklu: Życie, 1989

olej, płyta; 74 x 53 cm;
sygn.. p. d.: Z. LACHUR;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł