Nr katalogowy: 413

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 413

Rozmowy duchów, 1974

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł