Nr katalogowy: 412

Maria DAWSKA (1909-1993)

Nr katalogowy: 412

Pejzaż, 1973

olej, płyta; 30,5 x 21 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: Maria D.;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł