Nr katalogowy: 1105

Malarz nieokreślony,zachodnioeuropejski,XIXw.

Nr katalogowy: 1105

Scena biblijna

olej, płótno; 54 x 41 cm;
przed konserwacją
estymacja: 2 300 - 3 000 zł