Nr katalogowy: 1106

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1106

Wierzba

olej, sklejka; 76,5 x 100 cm
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 100 zł