Nr katalogowy: 137

Aleksander KOTSIS (1836-1877)

Nr katalogowy: 137

Chłopak strzelający z klucza, przed 1863

olej, płótno; 65,5 x 52 cm;
p. d.: ślady zapewne sygnatury
estymacja: 45 000 - 55 000 zł