Nr katalogowy: 136

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 136

Para portretów historycznych: Rycerz i Dworzanin

olej, tektura; 20 x 12 cm (każdy);
każdy sygn. p. g.: J.M.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł