Nr katalogowy: 113

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 113

Rynek w Kazimierzu Dolnym, 1965

olej, płótno; 47 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. ZAKRZEWSKI 1965;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł