Nr katalogowy: 201

JEWGIENIJ A. LANCERAY [LANSERE] (1848-1886)

Nr katalogowy: 201

Pożegnanie - Kozak z dziewczyną

żeliwo, odlew, patyna czarna;
wys. 40 cm, dł. podstawy 34,5 cm, szer. 17 cm.
Rosja, Południowy Ural, odlewnia Kusa, pocz. XX w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł