Nr katalogowy: 1148

Franciszek WASTKOWSKI (1843-1900)

Nr katalogowy: 1148

Pasterka z owcami - Przed burzą, 1877

olej, płótno; 38,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: F. Wastkowski / 1877 r.;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł