Nr katalogowy: 1125

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 1125

Ogród latem, 1956

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d. (ołówkiem): Wład Jarocki 1956
estymacja: 3 600 - 4 800 zł