Nr katalogowy: 1124

Jan RYKAŁA (1883-1943)

Nr katalogowy: 1124

Krokusy

olej, płótno; 68 x 105 cm;
sygn. p. d.: Ja. Ry
estymacja: 4 500 - 6 000 zł